Natáhl jsi po pikaču ruku s úmyslem ho pohladit. Pak sis to ale rozmyslel. Tváří se vcelku naštvaně a nechtěl bys aby tě kousnul.\n\nJeden pohled dolů ti prozradil že tvoje boty jsou celkem odolné. Možná by stálo za pokus [[nakopnout pikaču]]. Nebo se přemůžeš [[pohladit pikaču]]?
Jsi v místnosti. Po přezkoumání situace je všechno jasné, koneckonců ti to mělo dojít dřív.\n\nZdrojem světla v místnosti je pikaču. Jemně mu jiskří tvářičky a tím dodávají jinak holé místnosti dostatek světla abys mohl vidět. Vlastně je to od něj hezké, nebylo by na škodu [[pohladit pikaču]], který stále sedí s mírně vyčítavým výrazem uprostřed místnosti. Alternativně můžeš [[prozkoumat stěny]].
Celá situace působí až komicky. Stojíš tu v prázdné místnosti naproti pikaču a ani nevíš kde se tu vzal. Ani nevíš kde jsi se tu vzal ty. Nebo co je vůbec tohle za místnost.\n\nPikaču se tváří mírně vyčítavě, možná by nebylo na škodu ho nějak uklidnit. Chceš zkusit [[pohladit pikaču]] nebo ho zkusíš dál [[ignorovat]]?
Natáhl jsi po pikaču ruku v úmyslu zkusit ho pohladit. Pikaču ale na poslední chvíli ucuknul a do ruky tě vší silou kousnul.\n\nChceš zkusit znovu [[pohladit pikaču]] a nebo budeš radši [[ignorovat pikaču]]?
Dál ignoruješ pikaču. Jemu je to ale očividně jedno; jenom stojí uprostřed prázdné místnosti, kde kromě něj a tebe nic není.\n\nMůžeš zkusit [[pohladit pikaču]] nebo ho [[nadále ignorovat]]. Volba je na tobě.
Jsi v místnosti. To už jsi si jistě všiml.\n\nPřed tebou je pikaču. To jsi také už zaznamenal.\n\nMístnost je jinak zhola prázdná. Vždyť memá ani dveře!\n\nAsi ti nezbývá než pracovat s tím, co máš k dispozici. Zkus třeba [[pohladit pikaču]]. Ale počkat. Jestliže tu není vůbec nic, odkud se bere světlo? Možná zkus [[hledat zdroj světla]].
Vzdálil jsi se od pikaču ve středu místnosti abys prozkoumal její stěny. Za letmého osvětlení vycházejících z pikačových tvářích se ti je podařilo postupně všechny detailně prohlédnout. Neshledal jsi na nich ale nic zajímavého, jsou to jenom stěny.\n\nTeď ti zbývá jedině [[pohladit pikaču]] nebo [[prozkoumat podlahu]] či [[prozkoumat strop]].
Jediný pohled vzhůru ti prozradil jednu zásadní věc. Strop je příliš vysoko na to, aby ho světlo z pikačových jisker ozářilo a zůstává skryt v temnotě.\n\nMůžeš zatím nechat strop stropem a místo toho [[prozkoumat podlahu]], nebo konečně [[pohladit toho pikaču]].
Jsi v místnosti. Tvá inspekce podlahy byla rychlá. Jedinou zajímavou věcí celého prostoru zůstává pikaču uprostřed. Možná by nebylo na škodu zkusit [[pohladit pikaču]].\n\nAlternativně můžeš ještě zkusit [[prozkoumat strop]].
Jsi v místnosti. Před sebou vidíš pikaču, jinak je místnost zcela prázdná.\n\nMůžeš buď [[pohladit pikaču]] nebo [[ignorovat pikaču]].
Jsi v místnosti. Po dlouhých minutách strávených zde jsi se rozhodl konečně jednat. Napřáhl jsi se a vší silou nakopl pikaču nohou v pevné botě.\n\nNebo alespoň to byl tvůj úmysl, ale podcenil jsi pikačovu rychlost. Nejen že se vyhnul tvému útoku, ale kousl tě nečekaně velkou silou do nohy.\n\nBylo by na místě [[obhlédnout následky]] pikačova kousnutí.
Rozhodl jsi se pikaču uprostřed místnosti ignorovat. Kromě něho ale v místnosti nic není, takže ti stejně zbývá jen [[pohladit pikaču]] a nebo [[dál ignorovat pikaču]].
Jsi v místnosti. Ovládá tě nepředstavitelná bolest jak ti proudí krev z rány na noze.\n\nV místnosti není nic, co by ti pomohlo, je tedy jen otázkou času než vykrvácíš.\n\nPikaču se tváří velmi nespokojeně, ať už zde bylo cílem cokoliv, viditelně jsi selhal.\n\nKONEC